Inne

Wpływ stylizacji brwi na rysy twarzy

Brwi to bardzo ważny element naszej twarzy. Podkreślają budowę oka, otwierają je i nadają specyficznego rysu całej naszej twarzy. Dzięki brwiom poznajemy jaki ktoś ma nastrój i to one sprawiają czy odbieramy daną osobę jako otwartą i pogodną czy smutną i naburmuszoną.

Brwi stylizowane samodzielnie

Różnica między amatorką, a osobą, która skończyła stylizacja brwi szkolenie jest taka, że amatorka patrzy na brwi jako na element, zaś profesjonalistka jako na całość. Nie potrzeba jej widzieć całej twarzy, by wiedzieć co jest z brwiami nie tak. Samodzielne stylizowanie brwi jest oczywiście wygodne, bo nie musimy umawiać się na zabieg do kosmetyczki, jednak nie zawsze same będziemy potrafiły zrobić taką stylizację, która będzie pasować do makijażu.

Stylizacja brwi szkolenie nie tylko dla kosmetyczek

Szkolenie ze stylizacji brwi jest tego typu kursem, na jaki wybrać może się każda z nas. Nie trzeba wiele przygotowania, a wiele można się nauczyć. Koszt tego typu szkoleń nie jest wysoki, a podstawy, jakie zostaną nam tam pokazane, pozwolą na spojrzenie w zupełnie inny sposób na nasz codzienny makijaż. To, czego nauczymy się na takim szkoleniu to nie tylko podstawy pielęgnacji brwi, ale również zasady obchodzenia się z pensetą, dostosowanie koloru brwi do makijażu, odcienia cery oraz włosów. Dowiemy się także na jakie okazje wypada rzęsy przestylizować czyli sprawić, że to one, a nie n. makijaż ust czy powieki będzie najważniejszym elementem twarzy. Warto wybrać się na szkolenie ze stylizacji brwi, bo zwykle zmienia ono dość znacznie nasze spojrzenie na rysy naszej twarzy i uczy jak stylizować brwi, by wyrazić coś więcej niż tylko przygotowanie na imprezę.