TUFF ENUFF

'


TUFF ENUFF

TUFF

 

 

 

 

 

 

 

 

założona w Chorzowie w 1992 roku grupa grająca szeroko rozumiana muzykę metalowa(groove metal).Tuff Enuff brał udział w wielu edycjach festiwali muzyki rockowej i metalowej w Polsce i za granica: Węgorzewo, Mayday Rock Festiwal, Odjazdy, Metal Hammer Festiwal, Metalmania, Intermedia,Go East,Przystanek Woodstock…W 1996 roku została wydana pierwsza płyta zespołu “Cyborgs don’t sleep” bardzo dobrze przyjęta na polskim rynku przez publiczność jak i krytyke.Drugą płytę “Diablos Tequilos” zespół wydał w 1997r. W 1998 roku utwór “Sedum” pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu GNIEW.Tuff Enuff grał koncerty i trasy koncertowe, towarzysząc między innymi zespołom: Testement,Fear Factory,Acid Drinkers, Vader, Illusion, Kazik Na Żywo, Flapjack, Blenders, Dynamind, D.R.I.Grupa łączy w swoim stylu gatunki metal, rapcore z elementami punku,doprawiając wszystko specyficznym poczuciem humoru.Rok 2011 przynosi reaktywację zespołu po ponad 10 latach nieobecności scenicznej!

Tuff Enuff prezentuje nowe video do utworu “United”. To już trzeci teledysk z płyty “Sugar Death and 222 Imperial Bitches”.
Za produkcję obrazu odpowiedzialny jest Rafał”HAU”Mirocha znany z zespołu Dynamind. To w całości jego wizja. Zaproponował – „zrobię wam klipa do United, bo to zajebisty wałek jest…”

W teledysku można zobaczyć nowego perkusistę – Łukasz “Roman” Romanowski, który dołączył do Tuff Enuff pod koniec zeszłego roku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.