Zespół Post Profession

'

12 listopada 2004 roku Miłosz Płachciński, Maciej Narski, Piotr Czernik i Piotr Smoki w garażowych warunkach założyli POST PROFESSION.
W roku 2005 zespół wydał pierwsze demo zarejestrowane przez Mariusza Musialskiego, a w 2007 roku ukazała się druga demówka nagrana przez Marka Woźniaka.
W między czasie kapela koncertowała z autorskim materiałem. Sytuacja była niezmienna do 2008 roku, kiedy do zespołu dołączył wokalista Grzegorz Bodzioch (Bodek).
Od 08.08. 2008 do chwili obecnej Post Profession występuje w pięcioosobowym składzie grając koncerty przed krajowymi gwiazdami takimi jak: Kat & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Virgin Snatch, Frontside, Horrorscope, Alastor i innymi.
23 stycznia 2010 roku ukazał się minialbum zespołu „Between the Devil And the Deep Blue Sea” nagrany w PPstudio przez Huberta Nowaka.
4 sierpnia 2010 roku z inicjatywy kalifornijskiej wytwórni fonograficznej 272 Records, Post Profession podpisał umowę na opublikowanie utworu „Immortal Heart” na płycie „Kill City vol.26” wydanej w USA.
02.06.2012 roku dzięki głosom internautów zespół wystąpił na festiwalu Metalfest Open Air Poland, na którym głównymi gwiazdami byli: Megadeth, Kreator, Soulfly, Death Angel
02.06.2012 to także oficjalna data wydania debiutanckiej płyty „A Few Minutes Before…” zrealizowanej w PPstudio (wokale, perkusja) przez Huberta Nowaka i w ZedStudio (gitary, bas, mix, mastering) przez Tomasza Zalewskiego. Wkrótce potem krążek doczekał się wielu bardzo dobrych recenzji i opinii (Rock Megastacja, RockArea, Progrock, Metal Mundus, MLWZ, Mundo Rock&Heavy Webzine desde CHILE, Antyradio, Radio Revolta)
09.09.2014 roku zespół wydał swoją drugą płytę „Frozen Feelings” nagraną w ZedStudio przez Tomasza Zalewskigo.
Od 2009 roku Post Profession jest pomysłodawcą i wraz ze swoim menagerem Krzysztofem Hacikiem także współorganizatorem sosnowieckiego festiwalu Metal Fest, na którym corocznie występują czołowe bandy polskiej metalowej sceny.

Miłosz Płachciński – gitara
Grzegorz Bodzioch – vocal
Maciej Narski – gitara
Wiktor Palik-bębny
Piotr Czernik – gitara basowa

www.postprofession.eu