CRIMSON ROCKETS

'


crimson rockets logoCRIMSON ROCKETS to zespół, który zagłębiając się w kosmos rockowej muzyki połączył oldschoolowe gitarowe riffy i nietypowe klawiszowe brzmienia. Linia basu i mocne uderzenia w gary są energetycznym paliwem dla karmazynowych silników rakiet, które odpala mocny kobiecy wokal z rockowym zadziorem. Do tej pory zagrali na jednej scenie z takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder, OCN i in.

23.11.2015 wydali debiutancką EPkę, którą można zamawiać przez stronę nuplays: https://nuplays.pl/offer/8868/crimson-rockets-ep.
Członkowie zespołu mają na swoim koncie wiele osiągnięć i zdobytych nagród. Pokonali konkurencję i zakwalifikowali się do pierwszej 12-tki, która zagrała na Unique Rock Festiwal. Dotarli do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015. Zdobyli wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu – „Nakręć nas na siebie”, co pozwoliło im wydać ich pierwszy teledysk do utworu „Meltdown”. Zagrali także na Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie. Zajęli drugie miejsce w konkursie Behind The Trees – Fresh Blood in Forest 2014, oraz znaleźli się w pierwszej dziesiątce, która wystapiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014. Wspólnie wygrali Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013 roku oraz eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013. Wokalistka zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

W skład zespołu wchodzą:

  • Kamila Apryas – wokal, teksty
  • Patryk Falkowski – gitara elektryczna, muzyka, teksty
  • Kamil „Kamiru” Słoniewski – klawisze i sample
  • Mateusz Małuj – gitara basowa
  • Dawid Artyszuk – perkusja

http://crimsonrockets.com/