Zapowiedź nowej płyty Decapitated „Naturalna kontynuacja”!!!

'

Kilka dni dzieli nas od premiery nowej płyty Decapitated. My już odliczamy dni, a Nuclear Blast, wydawca krążka, pokazuje videozapowiedź „Anticult”. „Nie mogę się doczekać, aż dodamy go do naszej setlisty” – o nowym albumie swojego zespołu mówi Vogg, współzałożyciel Decapitated.

– „Anticult” to naturalna kontynuacja „Blood Mantra”, „Carnival is Forever” i innych albumów napisanych przez Decapitated” – zauważa Rasta, charyzmatyczny głos Decapitated. Rasta wraz z Voggiem, gitarowym filarem zespołu, pojawia się w oficjalnym trailerze płyty, który pojawił się na kanale Nuclear Blast :

Jak twierdzi zespół, „Never” bardzo dobrze reprezentuje zawartość muzyczną „Anticult”. Utwór jest techniczny i zawiera w sobie duży ładunek agresji i furii, a z drugiej strony jest chwytliwy i na długo pozostaje w pamięci.
„Anticult” to kolejny album, który poszerza muzyczne horyzonty i przynosi nowe elementy w twórczości grupy, przez co wynosi zespół dalece poza ramy death metalu. Jak podkreśla Vogg, mózg i gitarzysta Decapitated, nowy album doskonale reprezentuje zarówno dziedzictwo jak i przyszłość grupy, i jest najlepszą wizytówką muzyczną Decapitated.
Szczegółowa tracklista wydawnictwa prezentuje się następująco:

„Impulse”
„Deathvaluation”
„Kill the Cult”
„One Eyed Nation”
„Anger Line”
„Earth Scar”
„Never”
„Amen”

„Anticult” ukaże się 7.07 dzięki Mystic Production. Zamówienia można składać już dziś pod tym linkiem:

https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=decapitated+Anticult

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.