WOŚP przekaże wsparcie dla 178 jednostek OSP!

'

W najbliższy piątek (6 października) w Bydgoszczy odbędzie się uroczystość przekazania przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wsparcia dla 178 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Za sumę ponad 1,5 miliona złotych Fundacja WOŚP nabyła dla strażaków ochotników 264 urządzenia i elementy wyposażenia takie jak agregaty prądotwórcze, motopompy szlamowe, pilarki spalinowe, a także zestawy ratownicze PSP R1, fantomy, deski ortopedyczne czy defibrylatory.

Dary zostaną przekazane w czasie uroczystości, która rozpocznie się o godzinie 12:00 na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Udział w niej wezmą Jerzy Owsiak wraz z przedstawicielami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Waldemar Pawlak – Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Iwona Waszkiewicz – Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w wydarzeniu. Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w uroczystości prosimy o akredytowanie się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.media.wosp.org.pl

 

Listę obdarowanych jednostek można znaleźć na stronie internetowej Orkiestry.

https://media.wosp.org.pl/login

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.