Trasa koncertowa promująca pierwszy LP „Winny” zespołu Hateful Five – premiera 27 września

'

Premiera pierwszego LP „Winny” zespołu Hateful Five odbędzie się 27 września 2019.
„Jest to koncept album skupiony wokół emocji – od otrzeźwienia i spojrzenia na rzeczywistość taką jaką jest, przez przyjęcie do siebie tego co świat daje i w jakiej formie, aż po dumę z nadchodzącego jutra. Nie chcemy zdradzać zbyt dużo – mamy nadzieję, że odbiorcy będą mile zaskoczeni ;)” – mówi o swojej płycie zespół
Z okazji wydania albumu zespół również zaplanował promocyjną trasę koncertową.

Zagrają w Warszawie, Suwałkach, Ostrołęce, Krakowie, Katowicach, Siedlcach, Lublinie, Łodzi czy Łomży. Stylistycznie koncerty będą wychodzić daleko poza ramy thrash metalu – będą grali z kapelami prezentującymi szeroki przekrój od rocka aż po groove metal.

Opis zespołu:
Pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki – tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa ich grania to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Zespół określa się  w nurcie „thrash i okolice tegoż”.
W treściach koncentrują się na emocji człowieka: jest wściekle, jest rzewnie, jest złość, nostalgia i pytania: kim jestem?

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.