T.Love koncert w ramach trasy 55-lecia radiowej Trójki

'

Z cyklu: Wszystko jest subiektywne

Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej

Myśliwiecka 3/5/7 Warszawa

T.Love  koncert w ramach trasy 55-lecia radiowej Trójki

9 kwietnia fani zespołu T.Love oraz słuchacze przy radioodbiornikach mogli wysłuchać niepowtarzalnego koncertu zorganizowanego w ramach obchodów 55-lecia Programu 3 Polskiego Radia.

T.Love, kultowy polski zespół rockowy, obchodzi swoje 35-lecie. Pierwszy koncert Zespół dał na studniówce w słynnym już dziś częstochowskim IV Liceum Ogólnokształcącym.

„Tójkowy” koncert to prawdziwy przegląd całej twórczości zespołu, obok utworów z najnowszej, zeszłorocznej płyty, takich jak „Pielgrzym”, czy „Siedem”, znalazły się utwory „Potrzebuję wczoraj” i „Gloria” z płyty „Prymityw” czy „Gnijący Świat” oraz „Jazz nad Wisłą” z „I Hate Rock’N’Roll”. Publiczność entuzjastycznie przyjęła nie tylko największe przeboje, jak: „Ajrisz”, „King”, „IV Liceum” czy „Autobusy i tramwaje”, ale również dopiero zapowiadany najnowszy singiel Grupy: „Alkohol”.

Przez większość koncertu publiczność śpiewała na stojąco kolejne utwory i nie pozwoliła Zespołowi zejść ze sceny dopóki nie wybrzmiały piosenki na bis, a wśród nich „Lucy” i „No woman, no cry”.

Z tak pięknej okazji nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, napojów mniej i bardziej wyskokowych oraz „100 lat” od publiczności.

T.Love pod koniec miesiąca wybiera się w trasę po Stanach Zjednoczonych, gdzie, jak mam nadzieję, spotka się z równie entuzjastycznym przyjęciem.

Do zobaczenia na trasie!

Magdalena Kotaś

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.