Relacja z koncertu T.Love w ramach Lolek Luzz Fest !!!

'

Z cyklu: Wszystko jest subiektywne

Pub Lolek

Warszawa

T.Love  koncert w ramach Lolek Luzz Fest

W dniach 4-5 kwietnia br. odbyła się kolejna, dziewiąta już edycja LOLEK LUZZ FEST. Pierwszego dnia na deskach Pubu Lolek na Polach Mokotowskich wystąpił legendarny T.Love.

W tym roku Zespół obchodzi swoje 35-lecie, tyle lat minęło bowiem od studniówkowego balu wokalisty i lidera Grupy – Muńka Staszczyka, na którym to T.Love miał okazję zaprezentować swoje pierwsze utwory. W trakcie dotychczasowej kariery Zespół zagrał koncerty prawie w całej Europie, a także wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie obok Muńka, w skład Grupy wchodzą: Paweł Nazimek – bas, Jarosław Polak – perkusja, Tom Pierzchalski – saksofon, Jan Pęczak – gitara, Michał Marecki – instrumenty klawiszowe oraz Maciej Majchrzak – gitara, którego podczas koncertu w Lolku zastąpił Jacek Perkowski „Perkoz”, który grał wcześniej przez osiem lat w T.Love do 2006 roku.

W takcie koncertu w Lolku mogliśmy wysłuchać zarówno utworów z ostatniej płyty pod tytułem „T.Love”, jak i z wcześniejszych krążków: „I Hate Rock’N’Roll”, „Prymityw”, „Antyidol”, „Pocisk miłości”, „Wychowanie”, „I Love You”, „Chłopaki nie płaczą”, „King”, „Model 01”, czy „Old is Gold”.

Licznie zgromadzona publiczność miała więc okazję usłyszeć całe spektrum przebojów poczynając od „Warszawy”, „Wychowania” i „IV Liceum” przez „Potrzebuję wczoraj”, „Kinga”, „Ajrisz”, aż po utwory z najnowszej płyty takie, jak: „Pielgrzym” oraz „Siedem”, a na najnowszym singlu „Alkohol” kończąc.

Trudno więc dziwić się, że rozentuzjazmowana publiczność znała słowa wszystkich utworów i śpiewała wraz z Muńkiem kolejne utwory. Owacyjne przyjęcie koncertu zaowocowało bisami. Na koniec mogliśmy wysłuchać dwóch tak różnych utworów, jak poruszająca „Lucy Phare” i prześmiewczy utwór „Chłopaki nie płaczą”.

Pod koniec kwietnia T.Love wybiera się ponownie w trasę po Stanach Zjednoczonych, podczas której wystąpi w Nowym Yorku, Chicago i Toronto.

Do zobaczenia na koncertach!

Magdalena Kotaś

 

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.