Premiera teledysku do utworu „4 ściany” – Karolina Leszko & Czarne Gitary

'

2 kwietnia 2019 r. odbyła się premiera teledysku do utworu „4 ściany” Karoliny Leszko & Czarnych Gitar. Utwór  ten prezentuje świetne rockowe brzmienie instrumentalne, solidną aranżację i kunsztowny wokal Karoliny. Nośna melodia w strukturze canto i refren, rytm i rockowe zacięcie, wprost zaaranżowana dla wokalistki z rockowym pazurem. A tekst … Karolina sama niejednokrotnie utożsamia się z tekstami utworów, które wykonuje i świetnie potrafi oddać emocje. Podobnie tutaj, to swoista metafora życia wyrażona w monologu.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku:

Karolina Leszko – charyzmatyczna performerka, która na scenie charakteryzuje się nieprzeciętną energią i ekspresją. Muzyką interesowała się o najmłodszych lat i wiedziała dobrze, co w życiu chce robić. Natura obdarzyła ją niesamowitym głosem. Los tak chciał, że  dostrzegł ją Marek Jackowski – założyciel i lider legendarnego Maanamu, który to wybrał Karolinę do swojego „złotego składu”. Karolina włożyła całą siebie w kontynuację dzieła Marka – Złotego Maanamu. W porywający sposób wykonywała kultowe utwory Maanamu, a jej niesamowita wokaliza wprawiała w zdumienie, zwłaszcza, że artystka wykonywane utwory dopieszcza do perfekcji. To właśnie Jej koncerty z muzykami Maanamu pokazały,
że nie gitary są tu najważniejsze, ale mocno postawiony w refrenach głos Karoliny, wykraczający poza piosenkarskie emploi. Wykonane przez Nią utwory niejednokrotnie były lepsze od oryginałów. Z zespołem Złotym Maanam występowała 6 lat.

Aktualnie Karolina, kontynuuje karierę muzyczną w towarzystwie Czarnych Gitar. Wnosi powiew świeżości na rockowej scenie z pełnią temperamentu. W ostatnim czasie ukazał się singiel Karolina Leszko & Czarne Gitary, z dwoma utworami: „Czasem popłakać chcę” – tekst i kompozycja muzyczna Pawła Remańskiego, w którym Karolina oddaje symbol kobiety wrażliwej, a jej rockowe oblicze przeplata woalka poetyckości oraz „4 ściany”- zadziornie, czadowo, ekspresyjnie zaśpiewany utwór, ukazujący osadzenie wokalistki w muzyce rockowej.  Twórczość Karoliny Leszko & Czarne Gitary opiewa w inspiracji muzyki rockowej lat 80’ i 90’, co znajduje odzwierciedlenie w ich pracy artystycznej.  Wielkiej mocy duch sceniczny pozwala  przenieść się choć na chwilę w prawdziwie rockowy klimat tamtych lat.

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.