Otwarcie klubu DRUKARNIA na Pradze

'

DRUKUJE SIĘ NOWA HISTORIA WARSZAWSKIEGO CLUBBINGU
Każda dobra impreza przenosi się z czasem do kuchni… Tym razem jednak jest na odwrót – sprawdzona, praska restauracja staje się klubem muzycznym z prawdziwego zdarzenia, gdzie wieczorem można bawić się przy doskonałej muzyce, zaś w ciągu dnia smacznie zjeść.
W piątek 17 listopada, rusza nowa odsłona restauracji „Drukarnia”. Huczne otwarcie klubu muzycznego, usytuowanego w historycznych wnętrzach starej drukarni przy ul.Mińskiej 65, uświetni koncert królowej polskiej sceny Retro – Ani Rusowicz oraz taneczne show Agnieszki Kaczorowskiej, utytułowanej tancerki i instruktorki tańca z programu “Taniec z Gwiazdami”.
Nie bez powodu wybór headlinera padł na Anię Rusowicz. Ta znakomita piosenkarka i zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, na nowo przywróciła w Polsce styl i muzykę lat 60. i 70., trafiając tym samym w gusta publiczności w każdej grupie wiekowej. Taka również ma być oferta muzyczna klubu Drukarnia – wszechstronna, skierowana zarówno do studentów, jak i starszych wielbicieli muzyki ambitnej oraz rozrywkowej. Taneczną część wieczoru w klimacie Vintage rozkręci doskonale znany praskim pasjonatom clubbingu – DJ Nebaz.
Drukarnia niewątpliwie jest miejscem, które wypełni lukę na klubowej mapie Warszawy po praskiej stronie Wisły. Industrialna przestrzeń pomieści nawet 700 osób, a jej właściciele stawiają sobie ambitny cel – sprawić, aby program kulturalny klubu był równie bogaty, co smaczny – jak propozycje menu, serwowane przez tamtejszego szefa kuchni Marcina Molika.
Koncerty, pokaz tańca, doskonała kuchnia i konkursy z nagrodami to tylko część atrakcji, jakie będą czekały na uczestników tego wydarzenia.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: www.drukarnianapradze.pl
oraz na Facebooku: https://web.facebook.com/DrukarniaNaPradze/
Otwarcie klubu „Drukarnia”:
17 listopada 2017
Piątek, godzina 19.00
ul. Mińska 65, Warszawa
ZAPRASZAMY!

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.