Nowy wokalista Mafii zaprasza na koncert w Stodole!

'

7 października 2017
Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

25 lat – dokładnie tyle lat istnieje już Mafia. Ta liczba zdaje się przynieść nowy etap w życiu zespołu. Zespół szykuje wiele nowości muzycznych, a przede wszystkim rozpoczął trasę koncertową, gdzie zaprezentuje się w nowej odsłonie, ale także w trakcie której nie zabraknie legendarnych numerów zespołu. Zespół wystąpi w Stodole z nowym wokalistą – Filipem Rychcikiem. Nowy lider formacji to m.in. były uczestnik programu „The Voice Of Poland” w drużynie Andrzeja Piasecznego, a także laureat jednego z odcinków „Szansy na sukces” z piosenkami Piaska.

O tym, jak znakomitym wokalistą i showmanem jest Filip, fani Mafii mogli przekonać się pod koniec maja w Kielcach, gdzie grupa zagrała swój pierwszy koncert z nowym wokalistą. 26-letni Filip Rychcik świetnie odnalazł się w utworach Mafii, podbijając serca publiczności. Nie ma wątpliwości, że Mafia w nowej odsłonie już 7 października zachwyci także fanów w Stodole!

Filip Rychcik zaprasza do Stodoły:

ZAPRASZAMY

Bilety:
Przedsprzedaż – 45 zł (stojące)
Od 22 września – 52 zł (stojące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.eBilet.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.Eventim.pl, www.TicketPro.pl

BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła – obdaruj bliskich wyjątkowym

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.