Nowy klip zespołu Anotherland

'

Zespół Anotherland opublikował właśnie klip do najnowszego singla „Nasycenie”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty EP zespołu pt. „Wyruszasz Sam”, która swą premierę miała w grudniu 2016 roku.
„Nasycenie” to bardzo nastrojowy utwór, pełen klimatu i przestrzeni w muzyce. Bogata w treść warstwa liryczna oraz przepełniony emocjami wokal Jacka Salaty idealnie komponują się tutaj w całość.

W teledysku zagrała młoda aktorka Kinga Dąbrowska, natomiast za wykonanie i reżyserię odpowiadał Adrian Szymański, z którym zespół współpracował już przy okazji poprzednich teledysków do „Wyruszam Sam” i „Nierzeczywistości” .
Formacja Anotherland, 16 grudnia koncertem w Łódzkim klubie New York zakończyła pierwszą część swojej trasy koncertowej. Od połowy marca przewidziana jest dalsza część trasy, a pierwszy koncert odbędzie się w Warszawie.

O zespole:
Zespół Anotherland został powołany do życia w grudniu 2012 r. Jednak dopiero w 2014 r., wraz z dołączeniem – wcześniej wokalisty, a później nowego perkusisty – czyli obecnym ukształtowaniem się składu, projekt muzyczny nabrał nowego kształtu. Wtedy też pojawiły się ambicie, aby pasję do muzyki przekuć w coś więcej.
Skład zespołu tworzą: Jacek Salata (wokal), Łukasz Tkaczyk (gitara), Kacper Wielusiński (gitara), Maciek Świąder (bas) oraz Kazik Piechowski (perkusja).
Zespół do tej pory zagrał już ponad 100 koncertów w niemal całej Polsce. Zdążył dzielić scenę z takimi formacjami jak: Perfect, Acid Drinkers, Happysad, Kabanos, Mama Selita, Grzegorz Kupczyk & Ceti, Andrzej Nowak i Złe Psy, Thy Disease, Sebastian Riedel i CREE, OCN, Marika, Tabu.

 

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.