NIC DO POWIEDZENIA – premiera singla i teledysku zespołu KRÓLUCH

'

Nic do powiedzenia to tytuł singla nowego na polskiej scenie muzycznej zespołu – Królduch. Utwór promuje płytę Dochodzę do siebie, która miała premierę w 2016 roku. Do piosenki powstał teledysk, który jest dopełnieniem treści utworu opowiadającego, wedle słów zespołu: o problemach komunikacyjnych, które utrudniają wszystkim życie.

 Piosenka „Nic do powiedzenia” ma mocny riff, sporo przestrzeni mimo zwięzłej formy oraz tekst z drugim dnem. Powstała spontanicznie na sam koniec kilkugodzinnej próby. Można powiedzieć, że się nam wepchnęła do salki – mówi Jarek Westermark, wokalista i autor tekstów, które znalazły się na płycie.

Na płytę Dochodzę do siebie składa się 12 energicznych utworów, charakteryzujących się
ostro brzmiącą, niebluesową harmonijką oraz zaczepnymi, często żartobliwymi tekstami. Zespół tworzą: Jarek Westermark (wokal, harmonijka, teksty), Kacper Kasdepke (bas), Maciek Bukaty (perkusja), Jacek Pastor (gitara).

Zespół planuje wiosenną trasę, o której będą informować na swoim Facebooku: https://www.facebook.com/krolduch/ i Instagramie: https://www.instagram.com/krolduch/

Płytę można posłuchać i kupić: krolduch.bandcamp.com

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.