Najnowszy klip projektu HUBAS do utworu Biała Dama

'

„HUBAS” to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego. Po wielu latach występów w zespołach coverowych, postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem swoją twórczością, która niewątpliwie już wkrótce wypełni lukę na polskiej scenie muzycznej.

Niespotykana charyzma i pasja z jaką tworzy Hubert, pozwoliły na skupienie wokół projektu fantastycznych muzyków, kompozytorów i producentów, a teksty i linie melodyczne przypominają najlepsze czasy polskiego rocka. Kiedy dodamy do tego świetne aranże, uzyskamy podbijającą serca publiczności mieszankę. Swoim talentem projekt wsparli: kompozytor, gitarzysta i producent Jarosław „Chilek” Chilkiewicz (autor przebojów m.in. Kasi Kowalskiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Urszuli, Braci), gitarzysta Mariusz Piotrowicz, perkusista Kuba Fiszer („Chango”), wokalistka Maja Konarska („Moonlight”), raper Hubert CZU, harmonijkarz i wokalista Mariusz Zarzeczny, a na basie zagrał Paweł Grzesiuk (m.in. Mika Dudziak, Grzegorz Turnau).

Tak oto powstał album pt. „Wstawaj”. Żaden fan polskiego rocka, nie przejdzie obok tej płyty obojętnie. Premiera przewidziana jest na 1.12.2017 r. Za dystrybucję krążka odpowiada wytwórnia Warner Music Poland. Wydawca Stobno Records.

W piątek 1 grudnia odbył się premierowy koncert debiutanckiej płyty Projektu HUBAS –„ Wstawaj”

(wyd. Stobno Records, dystr. Warner Music Polska).

To była premiera ma wysokim poziomie. W Sali Koncertowej GDK, gości powitał Karol Krzeszowiec (Twoje Radio), następnie odbył się prapremierowy pokaz najnowszego teledysku do utworu „Biała Dama” (reż. Magdalena BauerStyborska), w którym wystąpili Piotr Stramowski, Abelard Giza, Kamila Bujalska, Szymon Jachimek, Wojtek Tremiszewski, iluzjonista Maciej Kozłowski oraz założyciel projektu – Hubert Biczkowski. Klip bardzo spodobał się przybyłym na koncert, co oczywiście miało swoje odzwierciedlenie w gromkich brawach. (premiera klipu 10.12 na HUBASowym kanale Youtube).

Następnie prowadzący zapowiedział wisienkę na torcie czyli sam koncert. I zaczęło się… Scenografia, światło, a przede wszystkim bardzo wysoki poziom muzyczny, sprawiły , że zgromadzona publiczność nie mogła uwierzyć w to co widzi. Bardzo energetyczny początek wbił ludzi w fotele. Po wzruszającym powitaniu i podziękowaniach dla partnerów projektu, publiczność usłyszała kolejne debiutanckie utwory, które przypadły do gustu nawet bardzo wybrednym słuchaczom. Owacje na stojąco, bis oraz chóralne śpiewanie „Ręce do góry”, nie pozostawia złudzeń, że był to jeden z lepszych koncertów jaki w ostatnim czasie odbył się w Goleniowie . Na koniec muzycy na czele z HUBASem wyszli do zgromadzonych , aby podpisać płyty i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

IDZIE NOWE… – niewątpliwie tak jest!

Płytę można kupić na www.polskamuzyka.eu , a także w sieciach sklepów Empik, Saturn czy Media Markt.

Już 20 stycznia, HUBASa będzie można usłyszeć ponownie, tym razem w Goleniowskiej Bibliotece, (wstęp na akustyczny koncert jest bezpłatny) oraz na Urodzinach Goleniowa.

Skład zespołu:

  • Hubert Biczkowski (wokal, ukulele)
  • Mariusz Piotrowicz (gitara)
  • Paweł Grzesiuk (bas)
  • Tomek Lewandowski (piano)
  • Michał Starkiewicz (gitara)
  • Sławek Buksik (perkusja)
  • Natalia Chorąży (chórek)
  • Mariusz Zarzeczny (chórek, harmonijka ustna)

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.