KORPUS „RESPEKT” trasa promująca najnowszy album reaktywowanej legendy Rocka

'

Legenda Jarocina, laureaci największych i najważniejszych festiwali rockowych w Polsce, jak m.in Open Rock, Rock Skra, Rock Giełda, Rock Na Wyspie,Rock Arena, Rock Galicja etc. powracają na sceny z nowym albumem zatytułowanym

„Respekt” i ruszają w trasę promocyjna. Rozpoczną już w styczniu koncertem w ramach WOŚP, aby potem odwiedzić Wrocław, Chorzów, Zagań, Rzeszów i Warszawę a to dopiero początek planów związanych z promocją nowej płyty.Jak napisał jeden z recenzentów  portalu „Metal Tample” oceniając bardzo wysoko nowy album zespołu” Powracanie po tak długim czasie nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza w dzisiejszych czasach,gdy wszystko jest już inne a społeczeństwo domaga się rzeczy, które wcześniej nie byłyby tak znane.Jednak niezależnie od tego, gdzie i kiedy, zawsze można coś dobrego dodać. KORPUS ponownie postawił swoją stopę w tym nowym świecie z „Respektem”…To bardzo słuszna uwaga a KORPUS udowodnił, że Rock And Roll to muzyka zawsze znakomita, oczywiście wtedy, gdy wykonuje się ją na najwyższym poziomie. I nie chodzi tu o sentymenty, ale o to, że KORPUS jest też zupełnie nową propozycją na naszym rynku muzycznym i już udowodnił, że jest dla niego miejsce, które czekało właśnie na nich, bo miejsce na dobry polski Rock jest zawsze. Z  „Respektem ” do tego „nowego świata”, ale i z respektem do nich, nadchodzi Korpus, aby odwiedzić was w waszych miastach z nowym materiałem a zagrają m.in :

  • 14.01. – Regionalne Centrum Kultury  (koncert w ramach WOŚP( Drzewica k.Łodzi )
  • 17.02. – Firlej – Wrocław
  • 02.03. – Leśniczówka – Chorzów
  • 24.03. – Elektrownia – Żagań
  • 27.04. – Koncert w Radiu Rzeszów
  • 18.05. – Potok – Warszawa

a to jeszcze nie koniec nowe ustalenia wciąż w toku …

Zapraszamy na koncerty grupy KORPUS i załączamy link do jednego z trzech klipów promujących najnowszy album zrealizowany do utworu pt. ” Żądło”

Wkrótce szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów.

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.