ROZTRZYGNIĘTY! KONKURS! Do wygrania podwójna wejściówka na Nine Treasures

'

Wygrał Tomasz Antonowicz

Już w tę środę, 21 czerwca 2017 r. w Klubie POGŁOS wystąpi wyjątkowa perełka punka – Nine Treasures!

NineTrea sures to chińsko-mongolska grupa muzyczna z Hailar w Mongolii Wewnętrznej. Powstała w 2010 roku, łączy tradycyjne melodie mongolskie i śpiew gardłowy z ciężkim punkowym brzmieniem. Większość tekstów tworzona jest i wykonywana po mongolsku, czasem po chińsku i angielsku.

Każdy powinien ich usłyszeć! Występy w Polsce będą częścią światowej trasy Nine Treasures promującej ich najnowszą płytę Wisdom Eyes wydaną na początku tego roku.

Mamy dla Was do wygrania podwójną wejściówkę na ten koncert!

Wygrywa numer 4!

Wystarcz odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy i gdzie zespół wystąpił w Polsce po raz pierwszy?

 

Nine Treasures [CHN] // Scream Maker // Pogłos // Warszawa

Warunki udziału
Musicie polubić nasz FAN-PAGE na Facebooku! To chyba jasne? 🙂
www.facebook.com/RockowaWarszawa

Gdzie udzielamy odpowiedzi?
Komentarze na stronie (w kalendarzu wydarzenia, którego dotyczy konkurs, pod postem o konkursie, w innym poście związanym z konkursem), komentarze pod postem konkursu na FB, mail na adres: redakcja@rockowa.warszawa.pl, w wiadomości prywatnej na naszych fanpage Rockowa Warszawa, lub Rockowa Warszawa Przedstawia.
Kto wygrywa?
NIE WYGRYWA PIERWSZA OSOBA, która udzieli poprawnej odpowiedzi, ale druga, trzecia, piata, siódma, a możne szesnasta?. 🙂
Magiczna cyferka będzie podana OCZYWIŚCIE w treści konkursu 🙂
Sprawdzamy wszystkie kanały odpowiedzi i przyznajemy nagrodę ustawiając je w kolejności zgodnie z godziną jej zamieszczenia.

Wykluczenia
Osoby, które wzięły udział w konkursie (i niestety wygrały), pomimo, iż wiedziały, że nie mogą pójść na koncert, lub osoby, które nie pojawiły się na koncercie bez uprzedzenia, lub zrobią to za późno (do 11:00 w dniu koncertu) SĄ WYKLUCZANE z kolejnych konkursów na czas 1 MIESIĄCA

 

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.