Kazimiernikejszyn VI edycja 17 – 21.07.2019

'

Unikatowy festiwal będący mieszanką energetycznych koncertów, jasnej strony mocy, kontaktu z naturą, autorskich przygód, warsztatów rozwojowych i jedynej w swoim rodzaju bezspinkowej atmosfery, która udziela się jeszcze na parę tygodni po wydarzeniu.

VI edycja wprowadzi festiwalowiczów w bezspinkową prędkość kosmiczną dzięki rozwinięciu dotychczasowej, świetnie przyjętej, formuły jak i dodaniu szeregu nowych elementów.

Kazimiernikejszyn oprócz magii Kazimierza Dolnego, oraz sytuacji w odpowiednim miejscu i czasie, daje możliwość odpięcia się i wskoczenia w równoległą rzeczywistość koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, Paprowędrówki, Przyklejando, Poduszkolot, Kanioning i wiele innych…

Kazimiernikejszyn to też piękne widoki, słońce, czy spotkania z Przegośćmi.

Współorganizatorem festiwalu jest Włodek Paprodziad Dembowski wokalista min Łąki Łan, Dziadów Kazimierskich czy November Project.

Do tej pory na festiwalu grali najlepsi polscy artyści jak: Dawid Podsiadło, Hey, Lao Che, Łona&Webber czy Julia Pietrucha.

Organizatorzy odsłaniają część line-up’u na 2019 rok: Kult, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Daria Zawiałow, Jarecki i Bubliczki. Reszta line-up’u będzie ogłaszana sukcesywnie.

17-21.07.2019, Kazimierz Dolny

Karnety od 74,50 PLN dostępne na www.ticketclub.pl

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.