Jack White udostępnił singiel „Battle Cry” !!!

'

Choć Jack White przekonywał niedawno, że chciałby komponować tak jak Michael Jackson, nie ma co oczekiwać, że nagle nagra swój „Thriller”. Niestety, na nowy materiał solowy od lidera The White Stripers przyjdzie nam najprawdopodobniej trochę poczekać. Muzyk na razie odciął się od świata i w swoim tempie pracuje w studiu w Nashville, narzucając sobie specyficzne ograniczenia…

Mam do dyspozycji tylko cztery ścieżki. Na komputerach możesz używać trzystu dziesięciu ścieżek, jeśli tylko chcesz, ale to daje zbyt dużo wolności. Zawsze ustalam sobie własne zasady, ale jeśli tylko mam na to ochotę, to je naginam. Zdaję sobie sprawę z tego, z jakimi ograniczeniami pracuję, ale nikt inny o nich nie wie.

Nie pozostawił jednak nas całkowicie na pastwę losu. Do sieci trafił właśnie jego najnowszy kawałek zatytułowany „Battle Cry”. Jeśli stęskniliście się za głosem White’a, mamy złą wiadomość: pomijając tytułowe bojowe zawołania, jest to numer w pełni instrumentalny. I tak jest się z czego cieszyć.

Utworu poniżej:

Niespodzianka trafiła bez żadnej zapowiedzi do największych serwisów streamingowych i niestety nie mamy żadnych informacji, czy to jednorazowy prezent , czy też zapowiedź pełnowymiarowego wydawnictwa. Wszyscy oczywiście liczymy na tę druga opcję. Po trzech latach czekania na nowy materiał chciałoby się od razu czegoś więcej.

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.