HURROCKAINE ZAGRA NA MASTERS OF ROCK 2018!

'

Polska grupa HURROCKAINE zasiliła line-up jednego z największych czeskich festiwali muzycznych – Masters of Rock!

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez rockowo – metalowych u naszych czeskich sąsiadów – 16 edycja festiwalu Masters of Rock. Podczas 4-dniowej imprezy w czeskich Vizovicach wystąpią między innymi tacy giganci jak Helloween, Arch Enemy, Doro, Lordi, Gene Simmons, Annihilator, Kamelot czy Korpiklaani. Wśród nich pojawi się także nasz akcent w postaci zespołu HURROCKAINE! Impreza odbędzie się w dniach 12-15 lipca, a grupa wystąpi jako jedyny reprezentant Polski na tym kultowym już święcie rocka i metalu 15 lipca, o godzinie 22:00.

Hurrockaine to niezwykle energetyczny, rockowy skład ze Śląska, który w ostatnim czasie błyskawicznie rozwija skrzydła. Niezwykle oryginalne kompozycje, charyzma, profesjonalne podejście do koncertów, a także nieskrywana pasja twórcza, która na każdym kroku emanuje z młodych muzyków sprawiają, że Hurrockaine stanowi prawdziwą perełkę wśród współczesnych, rockowych składów.

Oprócz pokaźnego materiału koncertowego grupa dysponuje EP-ką „Rust’n’Love”, której produkcją zajął się Tomasz ZED Zalewski, znany m.in z długoletniej współpracy z grupą COMA. Trzy utwory z płyty (Broken, Dicegame i Stop Me), zostały zilustrowane klipami, które można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube kapeli:

https://youtube.com/hurrockaine

Sprawdźcie pierwszy z nich, do utworu „Stop Me”:

Poza tym zespół zarejestrował jeszcze dwa single w wersji live, również dostępne w formie żywej sesji video na YT – są to numery „Neverland” & „Pretending”.

Grają w składzie:

  • Paulina Magdalena Mazur – wokal, flet poprzeczny
  • Christian Książek – bas, wokal wspierający
  • Marcin Skipiała – gitara prowadząca, wokal wspierający
  • Patryk Piszczek – perkusja

Hurrockaine na Masters of Rock:

https://www.mastersofrock.cz/cs/HURROCKAINE

Pełen line-up Festiwalu oraz informacje odnośnie biletów dostępne na stronie Masters of Rock: 

https://www.mastersofrock.cz/cs/kapely/

 

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.