HIM w Polsce 2017 – pożegnalna trasa !!!

'

                                                   HIM w Polsce 2017 – pożegnalny koncert zespołu w naszym kraju został potwierdzony. Sprawdźcie, kiedy i gdzie po raz ostatni będzie można zobaczyć HIM na żywo. Data koncertu, miejsce w którym się odbędzie, szczegóły sprzedaży biletów i najważniejsze informacje dla fanów na
 
HIM oficjalnie potwierdzili, że po 26 latach kończą działalność! W oficjalnym oświadczeniu zespołu możemy przeczytać:
Po ćwierć wieku przenikania się miłości i metalu doszliśmy do szczerego wniosku, że HIM dobiegł nienaturalnego końca i pora się pożegnać, żeby dać miejsce dla nieodkrytych jeszcze obrazów, zapachów i dźwięków. Ułożyliśmy układankę, przekręciliśmy klucz. Dziękujemy.– mówi frontman Ville Valo.
Założony w 1991 roku przez wokalistę Ville Valo, gitarzystę Mikko “Linde” Lindström i basistę Mikko „Migé” Paananen, HIM uważany jest za jeden z najbardziej unikatowych rockowych zespołów na świecie. Wspaniałym pomieszaniem metalu, goth i hard rocka z głębokimi, mądrymi tekstami, HIM zaoferował światu nowe spojrzenie na metal, który znany jest jako Love Metal (jest to również tytuł ich czwartego albumu).
Po 8 albumach studyjnych, HIM pozyskał serca i umysły fanów na całym świecie, dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi. Pod ich znakiem rozpoznawczym, Heartagramem, który jest połączeniem pentagramu oraz symbolu serca, czyli śmierci i miłości, które znajdziemy w ich muzyce – HIM wypełniał sale koncertowe i podbijał listy przebojów na całym świecie, zgarniał liczne nagrody, zdobił niezliczone okładki magazynów i stał się pierwszym fińskim zespołem, którego płyta pokryła się złotem w USA.
Teraz, cztery lata po wydaniu ostatniego albumu studyjnego “Tears On Tape”, HIM wyrusza w pożegnalną trasę koncertową, na której odwiedzi 14 krajów z 35 koncertami.
„Pod koniec 2017 roku zostaniemy uwolnieni.” – mówi basista Mige. “Przed tą wielką transformacją, chcielibyśmy zaoferować Wam ostatnią szansę zobaczenia nas na żywo. To będzie święto miłości do metalu, a nie festiwal płaczu. Do zobaczenia!”
Ville Valo (wokal)
Mige (bass)
Linde (gitara)
Burton (klawisze)
Kosmo (perkusja)
Bilety w cenach 129 zł i 149 zł w sprzedaży od środy 8 marca od godziny 10.00 na LiveNation.pl i stodola.pl.

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.