HEARTrockowanie czyli rockowe walentynki z charytatywną misją w Proximie już 18 lutego!

'

Już 18.02 zapraszamy do warszawskiej Proximy na pierwszą odsłonę HEARTrockowania, czyli rockowych walentynek z charytatywną misją. Razem z organizatorami wydarzenia – zespołem The Kroach, który w ubiegłym roku reprezentował Polskę podczas Wacken Metal Battle – wystąpi wielu uznanych muzyków: m.in. Tomka Struszczyka z Turbo, Rafała Inglota z zespołu Michała Szpaka, wokalistów Studia Accantus i innych . Ich całowieczorne granie przeniesie gości w czasie do dekad triumfu najbardziej popularnych rockowych kapel: GNR, Europe, Kiss. Dochód z imprezy wspomoże leczenie 2-letniego Tomka Panka z sekwencją Pierre’a Robina, padaczką lekoodporną, napadowymi zaburzeniami pozapiramidowymi i zaburzeniami widzenia.

Reszta wykonawców: Krystian Kowalski (Dreamspace), Thomas Kenis (Speed Queen, Belgia), Alan Garstecki (Elenor Grey), Artur Rosiński (Lux Perpetua), Maciej Wróblewski (Internal Quiet)

Na fanpage’u wszelkie informacje oraz krótkie video zapowiedzi od artystów: https://www.facebook.com/heartrockowanie/

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla TOMASZKA PANKA

 

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904 
* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podaj:
30340 Panek Tomasz Rzeszów

Tomek urodził się z sekwencją Pierre-Robin’a. Niestety u chłopca stwierdzono także opóźniony rozwój psychoruchowy, padaczkę lekooporną, napadowe zaburzenia pozapiramidowe, zaburzenia widzenia. Chłopiec potrzebuje ciągłej intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

​Jak mówi o nim mama Kasia „Tomek od niedawna potrafi fiksować wzrok i wodzić wzrokiem. Próbuje powoli łapać za zabawki. Lubi bawić się świetlnymi zabawkami, a najbardziej pomponami dla cheerleaderek swoich sióstr, bo mają dużo wstążeczek i łatwo mu je złapać. To, co Tomek uwielbia najbardziej to bycie golasem i wszelkiego rodzaju aktywnosci w tym stanie. 🙂 Kąpiel, bąbelki, masaż! Coraz czesciej lubi patrzeć na pajacowanie Hani i Zosi. A jaki jest? Nie chwaląc się mogę powiedzieć, że to najpogodniejsze dziecko na świecie!”

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.