Gorillaz z nowym utworem po 6 latach !!!

'

Od 2011 roku, czyli od momentu wydania krążka „The Fall” Damon Albarn i spółka nie zaprezentowali nowych dźwięków. Nic więc dziwnego, że w 2014 roku, gdy muzyk wyraził chęć powrotu Gorillaz serca fanów zaczęły szybciej bić. Od tego momentu pojawiały się szczątkowe informacje dotyczące kapeli, aż w końcu okazało się, że nowy krążek Gorillaz będzie mieć swoją premierę w 2017 roku. Coraz większa aktywność zespołu w serwisach społecznościowych oznaczała jedno – premierowy materiał zbliża się wielkimi krokami.

W końcu nadszedł ten dzień, gdy poznaliśmy nowy utwór zapowiadający nadchodzący longplay. Gorillaz zaprosił do współpracy brytyjskiego wokalistę Benjamina Clementine’a i tak oto otrzymaliśmy polityczny kawałek „Hallelujah Money” dotyczący Donalda Trumpa. Premiera singla celowo została zaplanowana na dzień przed rozpoczęciem prezydentury polityka.

Zobaczcie, jak prezentuje się nowy numer Gorillaz :

Gorillaz nadal pozostaje tajemniczy nie zdradzając kiedy dokładnie należy spodziewać się nowego wydawnictwo – wiadomo jedynie, że będzie to 2017 rok. Co więcej „Hallelujah Money” nie jest pierwszym oficjalnym singlem promującym płytę.

Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość, bowiem zespołowi może jeszcze zająć chwilę przygotowania do wydania krążka. Jednak skoro fani byli w stanie czekać 6 lat na nowy utwór to zapewne zdołają wytrzymać do ukazania się studyjnego albumu.

 

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.