Fotorelacja z koncertu Michała Pakulskiego w Klubie VooDoo

'

Wczoraj tj. 23 września 2017 miałam niewątpliwą przyjemność posłuchać na żywo Michała Pakulskiego na koncercie promującym jego debiutancką płytę THE ROAD w Klubie VooDoo. Ponieważ na płycie wszystkie ścieżki zostały stworzone przez Michała i złożone w studio z nieukrywaną ciekawością  czekałam na aranżacje tego projektu z muzykami na żywo. Na potrzeby koncertowej promocji płyty (i tak już na przyszłość zostanie) Michał zaprosił do współpracy Łukasza Jana Jóźwiaka (bas) oraz Pawła Wiśniewskiego (perkusja) tworząc zespół o nazwie Michał Pakulski Band. Nie ma potrzeby rozpisywać się nad niezaprzeczalną wirtuozerią gry na gitarze twórcy tego projektu, jednak dla osób, które nie miały okazji usłyszeć tej muzyki na żywo warto wspomnieć, że Michał zaprosił do współpracy, równie  jak on, genialnych w swojej dziedzinie muzyków. Solówki na basie Łukasza J. dorastają poziomem i przypominają basistę grupy Primus. Dodane zostały również wokalizy z czarodziejskim efektem z legendarnego utworu Laurie Anderson „O Superman”, również w wykonaniu Łukasza Jóźwiaka. Całość tej nowej kompozycji to balsam dla ucha przedstawicielki Rockowej Warszawy. Ośmielę się nawet wypowiedzieć, że THE ROAD oraz jego koncertowa aranżacja to najciekawszy nasz projekt 2016 roku dla płyty oraz 2017 roku dla muzyki na żywo.

Życzymy Ci Michale dalszych sukcesów i kolejnych płyt w doborowym, muzycznym towarzystwie. Całym sercem będziemy wspierać Twoje projekty.

Wielkie ukłony oddajemy również realizatorowi dźwięku z Klubu VooDoo za nagłośnienie umożliwiające rejestrowanie wszystkich muzycznych smaczków tego profesjonalnego koncertu 🙂

zdjęcia i recenzja: Jowita Jakubisiak

 

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.