Fotorelacja z koncertu HUNTER w warszawskiej Stodole

'

HUNTER w ramach ich jesiennej trasy koncertowej zawitał do warszawskiego klubu Stodoła 3 listopada 2017 r.

Koncert zaczął krakowski zespół Killsorow. Energetyczna muzyka określana przez sam zespół jako Melodic Thrash Metal, oraz pomysłowe przebrania wprowadziły publiczność w pogowy nastrój. Zdecydowanie zespół zasłużył na dodanie ich do zakładki POLECANE ZESPOŁY na naszej stronie.

Bawarski zespół Reload sięga muzycznie do dobrego starego rocka i heavy metalu i również wzbudził uznanie hunterowskiej publiczności 🙂

Po jego występie przeciągała się sceniczna cisza, a Stodoła coraz bardziej zaczęła się zagęszczać. Atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca. Grupa młodych fanów zaczęła śpiewać: na początku… kolędy (???), potem jakiś utwór harcerski, aż w końcu przypomnieli sobie kilka punkowych hymnów. Ostatniemu z nich linię melodyczną zaczął zza kulis dogrywać na skrzypcach Jelonek. W końcu Hunter w całym składzie wszedł na scenę. Na płycie zrobił się ruch tłoczący publiczność wokół pustego terenu przed sceną. To oznacza tylko jedno – będzie pogo!

Hunter zaczął od tytułowego utworu swojej najnowszej płyty NieWolnOść, który od premiery zdążył stać się przebojem. Na płycie po prostu zawrzało.

Taka atmosfera utrzymywała się przez praktycznie wszystkie utwory: śpiewanie tekstów z zespołem i pogo 🙂

Kilka osób przyszło na koncert w dziwnych przebraniach: piżama, zebra, baranka, czarownica i inni 🙂 Koniec koncertu wyjaśnił tę zagadkę. Zespół ogłosił na swoim fanpage przed koncertem konkurs na najlepsze helloween’owe przebranie. Wszyscy uczestnicy dostali od zespołu płyty.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezapomnianego koncertu.

 

Recenzja: Jowita Jakubisiak

Fotografia: Błażej Woliński

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.