FOTORELACJA z koncertu COMA & support SNOWMAN

'

3 grudnia w Stodole w Warszawie swoją nową płytę zagrali Panowie z COMA. Nie waham się stwierdzić, że był to jeden z najlepszych koncertów tego roku. COMA to niemalże instytucja, a to że ich koncerty to nie jedynie odgrywanie kawałków z płyty, to czyste mistrzostwo świata. Każdy numer został zagrany w aranżacji koncertowej. Całość była doskonale zgrana, każdy ruch nieprzypadkowy, każdy dźwięk zagrany tak jak autorzy mieli na myśli 🙂 Zagrali cały repertuar z nowej płyty, ale nie zabrakło także największych szlagierów. Szczególnie na wejściu, w ciemnościach, kiedy zabrzmiał „Zbyszek” ciary przeszły każdego na sali. Obłęd!
Na końcu koncertu, już po bisach, kiedy większość publiczności udała się do szatni, dzięki skandowaniu i tupaniu fanów, COMA weszli ponownie na scenę i zagrali „Milion jednakowych miast”. Oczywiście cała, przerzedzona już choć nie pusta sala, słuchała na siedząco. Oprócz wokalu Piotra Roguckiego i pięknego tła instrumentalnego, słychać było zaśpiew uszczęśliwionych ludzi. Oby więcej takich chwil w życiu!
Na pierwszy support nie udało nam się dotrzeć, ale na szczęście zobaczyliśmy SNOWMAN. Chłopaki naprawdę dali czadu, a publiczność śpiewała ich numery z nie mniejszym zaangażowaniem niż na COMIE.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

fot. Irena Herka

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.