Closterkeller i Anja Orthodox zagrają 11 Maja w Potok Pub !!!

'

Nowa płyta Closterkeller na żywo, prapremierowo na wiosennych koncertach!

Closterkeller podczas wiosennej trasy koncertowej prezentuje fanom większość materiału ze swojego nowego albumu, którego premiera wydawnicza zapowiedziana jest jesienią tego roku.

CLOSTERKELLER to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. „klimatycznego” rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Od czasów debiutu muzyka grupy przeszła dużą ewolucję; od chorych, zimno falowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do psychodelicznego, nieco „zakręconego” pop-rocka, a całość dumnie oparta jest na potężnym, gotyckim fundamencie.

Zespół ma w swoim dorobku 15 płyt (w tym 9 albumów studyjnych i 2 koncertowe wydawnictwa DVD). Dwa ostatnie albumy „Aurum” (2009) i „Bordeaux” (2011) zyskały entuzjastyczne recenzje zarówno słuchaczy, jak i prasy muzycznej.

Po sześciu latach od ostatniego krążka zespół zapowiada wydanie jesienią tego roku, kolejnego, dziesiątego albumu studyjnego. Obecnie podczas wiosennej trasy koncertowej prezentuje swoim fanom prawie wszystkie nowe utwory, prapremierowo na żywo na koncertach. Jest to dla fanów zespołu wyjątkowa okazja do zapoznania  się z materiałem jeszcze przed oficjalną premierą płyty.

Zespół wiosną zagrał już swoje pierwsze koncerty m.in. w Chorzowie, Olsztynie i Gdańsku, gdzie po reakcji fanów można wnioskować, iż nowe utwory, a tym samym zbliżające się wydawnictwo  zespołu ma już zagorzałych zwolenników.

Przed nami jeszcze kilkanaście miast gdzie będzie można posłuchać podczas koncertów prapremierowo nowych numerów zespołu na żywo!

Koncerty Closterkeller:

13.04.- Bydgoszcz

14.04.- Chojnice

15.04.- Kołobrzeg

21.04.- Tychy

22.04.- Stalowa Wola

23.04.- Rzeszów

28.04.- Nowa Sól

29.04.- Wrocław

30.04.- Sieradz

05.05.- Malbork

06.05.- Ostróda

07.05.- Toruń

11.05.- Warszawa

I więcej w przygotowaniu J


http://www.closterkeller.pl/
http://myspace.com/closterkeller/music/songs

BILETY:
Przedsprzedaż – 30 pln
W dniu koncertu – 40 pln

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka

Potocka 14, 01-652 Warszawa

Trasa Koncertowa pod Patronatem Rockowej Warszawy 🙂 !!!

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.