CHEMIA z nowym wokalistą rusza na podbój USA !!!

'

Zespół CHEMIA z nowym wokalistą Mariuszem Dybą uczestnikiem programu IDOL, na przełomie kwietnia i maja weźmie udział w dwóch dużych imprezach branży muzycznej, tj. MUSEXPO 2017 i WORLDWIDE RADIO SUMMIT 2017 odbywających się w Hollywood i Los Angeles (California, USA). Jak narazie zespół potwierdził swój występ w legendarnym S.I.R. Studios Hollywood na 1 maja – w ramach showcase na imprezie MUSEXPO 2017. Ale jak zapowiada na swoim profilu FB lider zespołu Wojciech Balczun, będzie to nie jedyny występ CHEMII w ramach wspomnianych imprez.

„Kochani, kolejny raz wracamy z Chemią do Los Angeles i Hollywood!!! Tym razem zagramy tam pełne showcase’y poparte mega promocją. Specjalnie dla nas przylatuje do LA Marc LaFrance, który zaprosił poważnych gości z amerykańskiej branży muzycznej. Mogę tylko powiedzieć, że nowa Chemia wywołała bardzo pozytywne reakcje! Kolejne super szczegóły wkrótce…”

W marcu i kwietniu 2017 Chemia odbywa trasę koncertową promując swój nowy skład i zapowiadając nowy materiał, który wg planów, ma ukazać się jeszcze z końca tego roku.
Do końca zaplanowanej trasy pozostały już tylko 3 koncerty:
21.04 – Bielsko-Biała – RudeBoy
22.04 – Łowicz – Pracownia
28.04 – Warszawa – Progresja + goście, wielki finał wiosennej trasy.
Jest to niewątpliwa okazja aby zobaczyć, jak Mariusz Dyba, który jest w finałowej ósemce IDOLA radzi sobie w CHEMII.

MUSEXPO (30 kwietnia – 3 maja, Los Angeles, USA) jest coroczną konferencją muzyczną połączoną z prezentacjami muzycznymi (showcase’ami), gdzie swoja karierę zaczynała m.in. Katy Perry, Jessie J, Sheppard czy zespół LMFAO. Ideą MUSEXPO jest łączenia artystów z przedstawicielami branży muzycznej i filmowej.

WORLDWIDE RADIO SUMMIT 2017 (3-5 maja, Los Angeles, USA)  jest coroczną konferencją muzyczną poświęconą tematyce rozgłośni radiowych, na którym odbędą się spotkania z przedstawicielami największych stacji radiowych na świecie.

Materiał Prasowy .

Foto: Michał Szwarc (zdjęcia z Opisem „Michał Szwarc” – Zamość, Kazamata Bastionu I)
Foto: Archiwum zespołu CHEMIA (pozostałe zdjęcia – koncert 8.04.2017 – Kraków, klub Zaścianek)

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.