CHEMIA // nowe VIDEO do singla LET ME

'

Zespół Chemia opublikował najnowsze video do singla LET ME emocjonalnie zaśpiewanego przez Mariusza Dybę. Ci którzy jeszcze nie odnotowali, Mario to od końca 2016 roku nowy głos w Chemii. Singiel z udziałem Mario miał swoją premierę 27 kwietnia na antenie Antyradia w programie Kasprologia .
Tą piosenką ostatecznie zespół zamyka promocję płyty Let Me. Natomiast już w czerwcu CHEMIA wchodzi do studia żeby nagrać kolejną płytę.

Nowe video to relacja z koncertu Chemii który odbył się 28.04.2017 r w warszawskim klubie Progresja. Był to gig zamykający zimowo-wiosenną trasę zespołu w nowym składzie. To obraz klimatycznych ujęć, które odwzorowują niesamowitą atmosferę całego koncertu jak i samej trasy.


Produkcja:
https://www.facebook.com/ArrayREC/
Realizacja światła:
Kamil Słowikowski

Nowy wokalista Chemii Mariusz Dyba jest w finałowej trójce programu Idol.  W odcinku półfinałowym wykonał dwa utwory, jeden z repertuaru Goo Goo Dools – Iris (film Miasto Aniołów) drugi z repertuaru Hozier -Take Me To Church. Tym wykonem Mario podbił serca nie tylko jurorów popularnego talent show ale także szerokiej publiczności.

 

 

Zespół Chemia niedawno wrócił z Los Angeles gdzie na początku maja zagrał dwa showcasy dla producentów muzycznych, wytwórni i dj radiowych z całego świata. Brzmienie zespołu zrobiło bardzo pozytywne wrażenie na osobach które wypromowały takich artystów jak Pearl Jam, Soundgarden, Slipknot, Stone Sour, 3 Doors Down, Creed czy wspomniany Hozier oraz Kate Perry. Dzięki nawiązanym kontaktom, przyszłość Chemii zapowiada się bardzo optymistycznie. Więcej szczegółów już wkrótce.

Najbliższy koncert zespołu:
10 czerwca – Orneta – teren OSiR ul. Sportowa 7

Foto: Joanna Balczun

 

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.