Burning NIGHT – MOYRA + EIER, MosherZ

'

 

05.10.2018 Klub Muzyczny Liverpool
Start 20:00
Wjazd: 15 zł

Oficjalnie zapraszamy na Burning NIGHT , gdzie swoją twórczość zaprezentują trzy metalowe kapele z różnych gatunków ale mające jeden wspólny mianownik -ENERGIA I MOCNE BRZMIENIE!

MOYRA
https://www.facebook.com/MOYRAPL

Zespół MOYRA utworzony z inicjatywy Małgorzaty „Moyra” Szkoda-Hreczuch w 2017 roku. Oprócz Małgorzaty „Moyr’y” zespół współtworzą wrocławscy muzycy znani z różnych projektów, jak
Tomasz Bała (gitara)
Tomasz Rzońca (gitara)
Paweł Mieśnikiewicz (bas)
drums – soon….

Muzyka Moyr’y jest mieszanką wybuchową z gatunku metalowego brzmienia. Łączącą w sobie pierwiastki Melodic Death Metalu z domieszką stylu modern. Żeby w pełni zrozumieć i poczuć dreszcz na skórze trzeba MOYR’ę posłuchać na żywo. Mocny, drapieżny oraz swobodnie poruszający się w różnych technikach damski wokal (scream, growl po melodyjny śpiew) połączony z wtórującymi ciężkością brzmienia a zarazem melodyjnością gitar podbitych szybką i zwinną perkusją tworzy coś, czego jeszcze na polskiej scenie metalowej nie było. Na swoim koncie muzycy mają wydaną w kwietniu Epkę „Threads of Fate” a także występy u boku KAT&Roman Kostrzewski oraz Nocny Kochanek

EIER
https://www.facebook.com/eierband/

Eier to sosnowiecka grupa założona w 2009r. Muzyka zespołu mieści się na pograniczu melodyjnego metalu i ciężkiego rocka. Charakteryzuje ich damski charyzmatyczny wokal i rytmiczne, mocne brzmienia oraz teksty pisane tylko w języku polskim. Na swoim koncie zespół ma trzy długogrające albumy „Eier” 2011r. „Iluzjonista” 2013r. „Rewolucja” 2018r.

Eier był finalistą Antyfestu Antyradia 2018 a ich utwór „Korpotango” dwukrotnie zajął 1 miejsce na liście przebojów Turbo Top w Antyradiu.

Skład zespołu:
Grażyna Machura – wokal
Andrzej Garnek – gitara
Karol Fujarski – gitara
Alek Kita – gitara basowa
Piotr Kowalski – perkusja

MosherZ
https://www.facebook.com/MosherzThrash/

Są katany, naszywki, białe adidasy, czyli duch w narodzie nie ginie. Młoda wrocławska ekipa tradycji nie olewa i prezentuje szybki thrash dla fanów gatunku. Grupa w swojej krótkiej karierze miała okazję supportować takie tytuły bezkompromisowego grania jak Skeletal Remains, Ghoul czy rodzimy kAt & Roman Kostrzewski.

 

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.