BOG wydał pierwszy oficjalny teledysk z utworu „Fellow Traveller”

'

BOG to czteroosobowa post-metalowa grupa z Wiednia, założona przez Tima Primbsa. Początkowo BOG był projektem jednoosobowym, którego genezą powstania było emocjonalne radzenie sobie z kilkoma doświadczeniami ze śmiercią założyciela. Po wydaniu dwóch EP-ek („Gustave” – ​​2014, „Auguste” – 2015), do BOG dołączyło trzech muzyków, aby można było zaprezentować również muzykę na żywo. Tim wciąż jest jednak odpowiedzialny za muzykę wszystkich utworów, nagrania, grafiki, filmy wideo i oprawę wizualną koncertów.

BOG wydał pierwszy oficjalny teledysk z utworu „Fellow Traveller” z debiutanckiego albumu „Unshriven”

W poniedziałek, 31 lipca 2017, w Wiedniu zespół post-metalowy BOG zaprezentuje swój pierwszy oficjalny teledysk z utworu „Fellow Traveler” (za pośrednictwem Echoes and Dust) z ich debiutanckiego albumu „Unshriven”, który został wydany 24 czerwca 2017 roku.
W Unshriven piosenkarz Tim Primbs wspomina młodą, poważnie chorą kobietę, którą poznał w ostatnich tygodniach swojego życia. Unshriven to album koncepcyjny, a dokładniej album stacji: 11 utworów w formie 11 stacji. Dwa równoległe poziomy (rzeczywistość i metafora) opowiadają historie dwóch podróżnych. Pierwszy poziom ujawnia historię 17-letniej, poważnie chorej dziewczyny. Drugi poziom to towarzysząca metafora: opowiada o podróży Sputnika przez kolory, pustkę i ciemność, o jego domu i powrocie do niego.

FOLLOW BOG:
https://officialbog.bandcamp.com/ 
https://www.facebook.com/bogofficial
https://soundcloud.com/bogofficial
https://twitter.com/BogTheBand
https://instagram.com/bogmusicofficial/
http://bogtheband.tumblr.com/
https://www.youtube.com/user/BogTheBand

Related posts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.