35-lecie T.Love: spotkanie z Muńkiem Staszczykiem [NZS UW]

'

Utworów takich jak „Warszawa”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Gnijący świat” nie trzeba przedstawiać nikomu. To wlaśnie z wokalistą i autorem tych polskich przebojów można było się spotkać !

Muniek Staszczyk to lider, wokalista i współzałożyciel polskiej formacji T.Love, a także absolwent Wydziału Polonistyki UW.
W 2001 r. otrzymał nagrodę Tęczowego Lauru – za konsekwentny pacyfizm i otwartość przekazywaną w twórczości artystycznej, a w 2009 r. został uhonorowany nagrodą „Mateusz” przyznaną przez III Program Polskiego Radia.
Podczas spotkania muzyk opowie m.in. o początkach powstawania grupy, jak wygląda jej życie „od kuchni”, 35-leciu zespołu, a także będzie udzielał odpowiedzi na pytania fanów.

Spotkanie oodbyło się 10 maja (środa) o godz. 19:00 w Auli im. Adama Mickiewicza w Auditorium Maxium na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

Kontakt do organizatorów:
Bartłomiej Perzyna
bartlomiej.perzyna@nzs.org.pl

„Przyjdź! Zainspiruj się!” to autorski projekt NZS UW. Poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi (znanymi szerszej publiczności lub niekoniecznie), którzy zajmują się w życiu czymś niecodziennym, staramy się inspirować studentów (i nie tylko!) i udowadniać, że „można więcej”.

 

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.